Jak Pracujemy

Home » Jak Pracujemy

Sukces Idixit w moderowaniu tekstów tworzonych przez użytkowników (UGC) to zasługa skutecznej strategii zarządzania zasobami ludzkimi i przez nas stworzonej technologii.

Nasza technologia

-Wydajność

-Reaktywność

- Identyfikowalność

- Bezpieczeństwo

Jakość zasobów ludzkich

 

Wykształcenie i doświadczenie

Kompleksowe szkolenia

Rozumienie kontekstu kulturowego

Zespoły wielowarstwowe

Nasze wielozadaniowe usługi moderowania

 

Moderowanie tekstów jest drogie, głównie z braku możliwości ich automatycznej analizy przez programy komputerowe. Dlatego też element ludzki jest niezbędny.

Ponadto, teksty napisane przez użytkowników strony muszą być szybko opublikowane, inaczej tracą na zainteresowaniu i wartości.

Całodobowe moderowanie wymaga nieustannej obecności moderatora, co czasami prowadzi do ich obniżonej aktywności.

Taka organizacja okazuje się niewydajna.

Dlatego też stworzyliśmy nasza wielozadaniową usługę moderowania.

Nasze zespoły moderują teksty z rożnych portali jednocześnie, czego wynikiem jest ciągły przepływ moderowanych treści. Czas obniżonej aktywności moderatorów staje się minimalny, co zapewnia znaczny wzrost ich wydajności.

Tekst stworzony przez użytkownika jest automatycznie odbierany z serwera i zwracany po zakończonym procesie moderowania. Pomiędzy tymi dwiema czynnościami nasz serwer przekazuje materiał do odpowiedniego moderatora (w zależności od języka i innych czynników). W większości przypadków cały ten proces może być wykonany w trybie natychmiastowym.

Biorąc pod uwagę wielozadaniowy aspekt takiego typu moderowania, możemy zaoferować rozliczenie oparte głównie na liczbie elementów moderowanych. Gwarantujemy bardzo rozsądną cenę za każdy rodzaj elementu. Jedynym stałym kosztem jest przygotowanie umowy, dzięki któremu możemy zdefiniować potrzeby klienta i jego wymagania związane z moderowaniem. Spis wykonanych przez nas usług jest wysyłany w podsumowaniu miesięcznym, w którym dodatkowo znajduje się opisu rozwoju pod względem ilościowym i jakościowym pojawiających się różnych publikowanych treści, co pomaga w lepszym określeniu charakteru redakcyjnego danego portalu oraz potrzeb jego użytkowników.

W podsumowaniu, Idixit jest odpowiedzialną i doświadczoną firmą oferującą najlepsza cenę za wysoki standard usług.

Masz potrzebę moderowania Twojego funpage’a na Facebook’u bądź komentarzy na Youtube? Skontaktuj się z nami!