Historia wypełniona doświadczeniem i technologią…

Home » Historia wypełniona doświadczeniem i technologią…

Ponad 25-letnie doświadczenie

Dzięki wcześniejszemu współtworzeniu grupy NEOCOM MULTIMEDIA (euronext MLNEO), możemy pochwalić się ponad 25 letnim doświadczeniem. Od momentu powstania w 1986 roku, kiedy to zajęliśmy się moderowaniem BBS (Bulletin board systems), poprzednikiem dzisiejszych forów internetowych, nasza firma nieustannie stawia czoła wyzwaniom związanym z moderowaniem tekstów. Dziś możemy pochwalić się znaczącą liczbą moderowanych forów internetowych i portali społecznościowych.

Idixit został stworzony, jako osobna firma w 2008 roku i stał się jedyną firmą moderującą zdolną do moderowania wszystkich głównych europejskich i światowych języków. W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, mamy do dyspozycji załogę mówiącą po angielsku, niemiecku, francusku, włosku, hiszpańsku, portugalsku, holendersku, polsku, mandaryńsku, japońsku … i wiele innych. Dla każdego języka mamy natywnych moderatorów i osoby nadzorujące.

Głównie zadania

Moderowanie UGC

Pomoc techniczna

Zarządzanie Zespołami Językowymi

Kontrolowanie wizerunku marki online

Wydajność dzięki technologii

W 2009 stworzyliśmy ‘Multimod’ – aplikację software służącą do moderowania i zarządzania zespołami językowymi. Multimod, owoc wieloletniego doświadczenia i badań w dziedzinie moderowania tekstów, pozwala nam zoptymizować nasz potencjał ludzki przez zaawansowany podział (np. język, ważność) tekstów, które otrzymujemy do moderowania.

Multimod współdziała z software wszystkich głównych mediów społecznościowych i forów (Facebook, Twitter, Youtube, itp.), co umożliwia natychmiastowe przekazywanie nowych wpisów, zdjęć, filmików bezpośrednio naszym przeszkolonym moderatorom. Nasz software nie tylko zwiększa szybkość i sprawność moderowania, ale też pozwala naszym klientom śledzić prace, które są wykonywane przez naszych moderatorów nad każdym otrzymanym materiałem.